Ласкаво просимо в baslac®
Ефективний асортимент продуктів ремонтного фарбування автомобілів для професійної індустрії
Прибуткове, просте у використанні рішення для
ремонтного фарбування автомобілів


baslac® пропонує Вам повне сучасне рішення для виконання всіх робіт з ремонтного фарбування автомобілів швидко та з найкращими результатами. Як частина BASF, провідного світового виробника, baslac® надає надійну кольорову компетенцію, чудову якість продуктів клієнтів.

Відчуйте переваги використання продуктів baslac® в процесі ремонту!

Так легко, так ефективно

baslac® надає Вам компактний та простий у використанні асортимент високоякісних продуктів для ремонтного фарбування автомобілів за бюджетною ціною. Спеціально розроблене портфоліо пропонує всі продукти, необхідні для виконання професійного ремонту з видатними результатами.
ДЕТАЛЬНІШЕКращі результати в підборі кольору
Визначення кольору – вирішальний етап професійного ремонтного фарбування автомобілів. Наші колір-інструменти
baslac® повноцінні та прості у використанні, допоможуть Вам швидко досягти найкращих результатів.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Новини

Ми раді представити Вам наш новий сайт! Ми розробили наше інтернет оформлення за останніми технічними та оптичними стандартами та зробили його адаптивним. Таким чином Ви можете легко використовувати наш вебсайт на мобільних пристроях. На нашому новому сайті ми пропонуємо Вам найважливішу інформацію та новини стосовно системи baslac® та зручно для користувача. Шукайте швидко та надійно саме продукти та кольори, які Вам потрібні для Вашого ремонту. Отримуйте тут швидкі та прості відповіді на всі питання стосовно продуктів та технології ремонту baslac® якомога простішим та ефективнішим для Вас - 24 години на добу. Наша мета – зробити процеc ремонту якомога простішим та ефективнішим для Вас.
ЧИТАТИ ДАЛІ


Де нас знайти
м. Київ, вул. Північно-Сірецька, 3 (Територія заводу "Квазар")
Ми працюємо для Вас з 9:00 до 18:00 пн-пт

ТОВ "Топ Лак Україна"


Зв'язатись з відділом продажу
+38 050 422 7744
toplac@toplac.ua
ПОДРОБИЦІ