Найбільш ефективний підбір кольору
Визначення кольору – важлива складова індустрії професійного ремонтного фарбування автомобілів. Швидкість та чіткість - найбільш важливі елементи і для задоволення клієнта, і для продуктивності майстерні.
http://formula-finder.baslac.com/
formula-finder.baslac

Для визначення та підбору кольору, Ви можете отримати переваги нашого великого досвіду у технології нюансування. baslac® пропонує Вам комплексний пакет підтримки з підбору кольору, який допоможе Вам швидко та ефективно знайти точний колір.


Список опису пігментів

Ми враховуємо потреби та побажання! Тому ми створили для Вас детальний опис пігментів! Користуючись списком переходьте до конткретного пігменту з найбільш детальним описом.Використовуйте властивості кожного пігменту,
щоб миттєво змінювати фарбу у потрібному напрямку!

baslac® e-finder star: Новий рівень ефективності відповідності кольорів
baslac e-finder star
Швидкий, легкий, точний - новий ручний інструмент пошуку кольору baslac® e-finder star робить підбір кольорів більш ефективним, ніж будь-коли. Ваші переваги: краще узгодження кольорів, швидкий час ремонту і більш висока рентабельність.

З ергономічним дизайном baslac® e-finder star, Ви тримаєте в руках повне рішення для підбору кольору наступного покоління. Він легко вписується в робочі процеси вашого кузовного цеху та підтримує швидке і точне використання baslac® Formula Finder, глобальної бази даних кольорів baslac®.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


baslac® Formula Finder - пошук формул змішування в одну мить 24/7

formula-finder

baslac® Formula Finder – сучасний та комплексний інформаційний онлайн-інструмент для пошуку кольору всіх виробників. Він дає Вашим спеціалістам з фарбування дуже швидкий доступ до бази даних формул, що містить більш ніж 60,000 формул змішування. Просто заповніть відповідні поля у чітко структурованому інтерфейсі користувача, і відповідна формула змішування з’явиться на екрані моментально. База даних постійно оновлюється. Baslac® Formula Finder можна також отримати на CD для використання на персональному комп'ютері. У комбінації з під’єднаними вагами baslac®, змішувати колір дуже просто та швидко!
ПОШУК ФОРМУЛИ 
ПОШУК ФОРМУЛИ


baslac® e-finder - Найефективніший підбір кольорів на новому рівні!
З новим спектрофотометром baslac®, який має назву baslac® e-finder, підбір кольорів дуже простий. Ми пропонуємо швидке і надточне рішення з реальними перевагами для вас і ваших клієнтів.

e-finder baslac® дає точний колір автомобіля, що ремонтується: просто виміряйте колір, дослідіть формулу та змішайте фарбу. Це заощадить час і підвищить ефективність роботи фарби. Легке використання гарантовано завдяки простому сенсорному контролю.

Спільно з baslac® Formula Finder, підбір кольорів ніколи не був таким швидким і простим!baslac® Effective Color Finder – кращий колірний інструмент на ринку

baslac® Effective Color Finder 2 - найкращий колірний інструмент на ринку. Система містить більш ніж 4'500 зразків, пофарбованих методом нанесення оригінальною фарбою. Зразки розділені на групи по виробникам автомобілів. Сортування зразків всередині групи виконана в відповідності з кодами кольорів. Групи вифарбовок по виробникам розділені, в свою чергу, у відповідності з кодами.

Завдяки щорічному оновленню baslac® Effective Color Finder Ваша система завжди актуальна. Разом з сучасним програмним забезпеченням - baslac® Formula Finder - Ви заощадите час та матеріали.
baslac® Global Color Finder - найкращий колір інструмент на ринку

baslac® Global Color Finder
-
це просто найкращий кольоровий інструмент на ринку. Практична система складається з більш ніж 2 600 кольорових тест-карток, що використовуються для однотонних кольорів, металіків та перламутрів.


Всі комплекти в системі надають точну ідентифікацію кожного кольорового відтінку провідного автовиробника. Використовуючи baslac® Global Color Finder Ви економите час та матеріал. Швидкий підбір кольору гарантовано, навіть якщо відтінок OEM невідомий.
Baslac® Tinting Chart - дуже корисний постер тонування


Baslac® Tinting Chart – дуже корисний постер тонування, на якому відображено всі покривні та базові емалі. Піктограми надають Вашим спеціалістам з фарбування інформацію про групи кольорів, направлення кольору, вид спереду та збоку, а також чистоту та насиченість.
Baslac® Mixing Machine – для полегшення Вашого робочого дня


Baslac® Mixing Machine - змішувальна установка стильно сконструйована, модулярна для будь-якого розміру майстерні. Міцна та надійна установка з низькою потребою в обслуговуванні.