Найбільш ефективний підбір кольору
Визначення кольору – важлива складова індустрії професійного ремонтного фарбування автомобілів. Швидкість та чіткість - найбільш важливі елементи і для задоволення клієнта, і для продуктивності майстерні.
http://formula-finder.baslac.com/
formula-finder.baslac

Для визначення та підбору кольору, Ви можете отримати переваги нашого великого досвіду у технології нюансування. baslac® пропонує Вам комплексний пакет підтримки з підбору кольору, який допоможе Вам швидко та ефективно знайти точний колір.


baslac® e-finder star: Новий рівень ефективності відповідності кольорів
baslac e-finder star
Швидкий, легкий, точний - новий ручний інструмент пошуку кольору baslac® e-finder star робить підбір кольорів більш ефективним, ніж будь-коли. Ваші переваги: краще узгодження кольорів, швидкий час ремонту і більш висока рентабельність.

З ергономічним дизайном baslac® e-finder star, Ви тримаєте в руках повне рішення для підбору кольору наступного покоління. Він легко вписується в робочі процеси вашого кузовного цеху та підтримує швидке і точне використання baslac® Formula Finder, глобальної бази даних кольорів baslac®.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


baslac® Formula Finder - пошук формул змішування в одну мить 24/7

formula-finder

baslac® Formula Finder – сучасний та комплексний інформаційний онлайн-інструмент для пошуку кольору всіх виробників. Він дає Вашим спеціалістам з фарбування дуже швидкий доступ до бази даних формул, що містить більш ніж 60,000 формул змішування. Просто заповніть відповідні поля у чітко структурованому інтерфейсі користувача, і відповідна формула змішування з’явиться на екрані моментально. База даних постійно оновлюється. Baslac® Formula Finder можна також отримати на CD для використання на персональному комп'ютері. У комбінації з під’єднаними вагами baslac®, змішувати колір дуже просто та швидко!
ПОШУК ФОРМУЛИ 
ПОШУК ФОРМУЛИ


baslac® e-finder - Найефективніший підбір кольорів на новому рівні!
З новим спектрофотометром baslac®, який має назву baslac® e-finder, підбір кольорів дуже простий. Ми пропонуємо швидке і надточне рішення з реальними перевагами для вас і ваших клієнтів.

e-finder baslac® дає точний колір автомобіля, що ремонтується: просто виміряйте колір, дослідіть формулу та змішайте фарбу. Це заощадить час і підвищить ефективність роботи фарби. Легке використання гарантовано завдяки простому сенсорному контролю.

Спільно з baslac® Formula Finder, підбір кольорів ніколи не був таким швидким і простим!baslac® Effective Color Finder – кращий колірний інструмент на ринку

baslac® Effective Color Finder 2 - найкращий колірний інструмент на ринку. Система містить більш ніж 4'500 зразків, пофарбованих методом нанесення оригінальною фарбою. Зразки розділені на групи по виробникам автомобілів. Сортування зразків всередині групи виконана в відповідності з кодами кольорів. Групи вифарбовок по виробникам розділені, в свою чергу, у відповідності з кодами.

Завдяки щорічному оновленню baslac® Effective Color Finder Ваша система завжди актуальна. Разом з сучасним програмним забезпеченням - baslac® Formula Finder - Ви заощадите час та матеріали.
baslac® Global Color Finder - найкращий колір інструмент на ринку

baslac® Global Color Finder
-
це просто найкращий кольоровий інструмент на ринку. Практична система складається з більш ніж 2 600 кольорових тест-карток, що використовуються для однотонних кольорів, металіків та перламутрів.


Всі комплекти в системі надають точну ідентифікацію кожного кольорового відтінку провідного автовиробника. Використовуючи baslac® Global Color Finder Ви економите час та матеріал. Швидкий підбір кольору гарантовано, навіть якщо відтінок OEM невідомий.
Baslac® Tinting Chart - дуже корисний постер тонування


Baslac® Tinting Chart – дуже корисний постер тонування, на якому відображено всі покривні та базові емалі. Піктограми надають Вашим спеціалістам з фарбування інформацію про групи кольорів, направлення кольору, вид спереду та збоку, а також чистоту та насиченість.
Baslac® Mixing Machine – для полегшення Вашого робочого дня


Baslac® Mixing Machine - змішувальна установка стильно сконструйована, модулярна для будь-якого розміру майстерні. Міцна та надійна установка з низькою потребою в обслуговуванні.