Найбільш ефективний підбір кольору

Визначення кольору – важлива складова індустрії професійного ремонтного фарбування автомобілів. Швидкість та чіткість - найбільш важливі елементи і для задоволення клієнта, і для продуктивності майстерні.

Для визначення та підбору кольору, Ви можете отримати переваги нашого великого досвіду у технології коригування фарб. baslac® пропонує Вам комплексний пакет підтримки з підбору кольору, який допоможе Вам швидко та ефективно знайти точний колір.

baslac® Tinting Chart

baslac® Tinting Chart - це дуже корисний постер тонування, на якому відображено всі покривні емалі та базові фарби. Піктограми пігментів надають Вашим спеціалістам інформацію про групи кольорів, напрямок кольору, вигляд спереду та збоку, а також чистоту та насиченість.

Використовуйте online-схеми коригування фарб з детальним описом пігментів, практичними порадами та рекомендаціями.

Таблиця відображення піктограм пігментів з коротким описом

baslac® e-finder star: Новий рівень ефективності відповідності кольорів

Швидкий, легкий, точний - новий ручний інструмент пошуку кольору baslac® e-finder star робить підбір кольорів більш ефективним, ніж будь-коли. Ваші переваги: краще узгодження кольорів, швидкий час ремонту і більш висока рентабельність.

З ергономічним дизайном baslac® e-finder star, Ви тримаєте в руках повне рішення для підбору кольору наступного покоління. Він легко вписується в робочі процеси вашого кузовного цеху та підтримує швидке і точне використання baslac® Formula Finder, глобальної бази даних кольорів baslac®.

baslac® Effective Color Finder – кращий колірний інструмент на ринку

baslac® Effective Color Finder 2 - найкращий колірний інструмент на ринку. Система містить більш ніж 4'500 зразків, пофарбованих методом нанесення оригінальною фарбою. Зразки розділені на групи по виробникам автомобілів. Сортування зразків всередині групи виконана в відповідності з кодами кольорів. Групи вифарбовок по виробникам розділені, в свою чергу, у відповідності з кодами.

Завдяки щорічному оновленню baslac® Effective Color Finder Ваша система завжди актуальна. Разом з сучасним програмним забезпеченням - baslac® Formula Finder - Ви заощадите час та матеріали.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до наших техніків або регіональних представників.